Wyróżnia nas potwierdzona jakość: ISO9001 cjU, Akredytacja Kuratorium Oświaty

Kwalifikacja

Example Of About Us Page

 


Każdy uczestnik w cenie szkolenia otrzymuje

 

Stacjonarne ćwiczenia

szkol

Stacjonarne ćwiczenia prowadzą czynni zawodowo praktycy transportu drogowego. Zajęcia odbywają się na naszych salach szkoleniowych przy użyciu atestowanych pomocy dydaktycznych.

Podręcznik

podr

Otrzymujesz sprawdzony podręcznik wiedzy, który tworzymy z naszymi wykładowcami od 2009 roku – skrypt minimalnej wiedzy, wymaganej podczas państwowego egzaminu.

Wykłady on-line

Każdy słuchacz może dodatkowo uczestniczyć w wyznaczonych spotkaniach z naszymi wykładowcami przez internet. Zajęcia odbywają się na żywo, można śmiało zadawać pytania dot. zagadnień szkolenia.

Platforma Szkoleniowa

Jest to zintegrowany system z podręcznikiem oraz widekonferencjami na żywo.

Testy

Posiadamy największy zbiór pytań testowych w kraju, uzyskanych podczas rzeczywistych egzaminów państwowych, które miały miejsce na naszych salach szkoleniowych w 4 województwach.

Omówienie pytań testowych

Nasi wykładowcy, w prosty sposób przedstawiają zawiłości pytań egzaminacyjnych na filmach wideo.

Symulatory tachografów cyfrowych

Zapoznaj się z obsługą dwóch typów tachografów cyfrowych (Stoneridge, Siemens) oraz analogowego. Każdy będzie mógł przećwiczyć tajniki przy uzyciu symulatorów oraz otrzyma własne elektroniczne wersje na stacjonarny komputer.

Mocowanie ładunków

Jako jedyni w województwie wykorzystujemy na naszych salach wykładowych niemiecki system pomocy BAG. Zajęcia realizuje zawsze czynny zawodowo kierowca transportu międzynarodowego.

Obsługa ciągnika siodłowego

Sprzęganie ciągnika, obsługa tachografu analogowego, obsługa tachografu cyfrowego, manewrowanie pojazdem członowym, podjazd pod rampę.

Jazda w warunkach specjalnych

Na naszych pojazdach z instruktorami techniki jazdy sprawdzisz takie rzeczy jak zapoznanie ze zjawiskiem nad i podsterowności, hamowanie w zakręcie, hamowanie w zakręcie z ominięciem przeszkody, awaryjne ominięcie przeszkody,

Miejsce szkoleniaWłocławek, Toruń, Inowrocław, Barcin, Grudziądz, Rypin, Płock, Gąbin, Piastów

Rozpoczęcie szkolenia: w dowolnym terminie

Informacje:  tel.:  54 232 38 02