Kwalifikacja wstępna przyspieszona - kod 95

Zapraszamy na kurs kwalifikacji wstępnej - kod95 w samym środku Polski we Włocławku wraz z noclegiem.

Jak odbywa się szkolenie?

Rozpoczynasz częścią podstawową, która trwa 6 weekendów (każdy piątek, sobota i niedziela). Zajęcia odbywają się on-line i są to wykłady na żywo z naszych sal szkoleniowych. Spotkania prowadzą doświadczeni wykładowcy, czynni zawodowo kierowcy transportu drogowego. W każdej chwili możesz zadawać nam pytania. NIE PROWADZIMY KLIKANYCH SLAJDÓW!

Część specjalistyczna. Tutaj musisz już do nas przyjechać, a w cenie szkolenia otrzymujesz również nocleg w hostelu zlokalizowanym w pobliżu naszego placu manewrowego. Co w trakcie ćwiczeń i zajęć praktycznych?

Zajęcia z obsługi tachografów, mocowania ładunków oraz obsługi ciągnika prowadzą instruktorzy-czynni zawodowo kierowcy transportu międzynarodowego.

Jak się zapisać?

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod nr. tel.: 542323802. Przysyłasz swój PKZ i zgłaszamy Ciebie na nasze szkolenie.

Kursy kwalifikacji wstępnej rozpoczynamy w co trzeci weekend. Czas trwania to ok. 2 miesięcy. Część podstawowa (zdalnie) 6 weekendów. Następnie umawiamy się na miejscu na część specjalistyczną 4-5 dni (w tym opłacony nocleg). 

Koszt szkolenia: 3.600,00 zł  *(z noclegiem na praktyki)

Kontakt: 542323802

ZAWODOWYKIEROWCA

ZAWODOWYKIEROWCA

SZKOLIMY KIEROWCÓW

Wyślij formularz skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny sprzątania.

Kontakt

 +48 542323802

 info@zawodowykierowca.com

 87-800 Włocławek, ul.Przedmiejska 5

Odwiedź nas

Usługi

Szkolenie okresowe Włocławek, Toruń, Inowrocław, Rypin, Barcin, Mogilno.

Szkolenia z obsługi tachografów cyfrowych.